Klaar om zelf aan de slag te gaan met Power BI?
Staat u op het punt te beginnen met Microsoft Power BI, maar mist u de koppeling nog tussen Exact Online en Power BI? Maak dan gebruik van de Power BI koppeling van KPI Solutions voor Exact Online. De Power BI koppeling kan alle gewenste data beschikbaar stellen, zodat u zelf aan de slag kunt met het ontwikkelen van uw bedrijfsrapportages in Power BI.

Koppel eenvoudig en snel met al uw Exact Online administraties en meer dan 150+ andere databronnen.
Ervaren of de koppeling iets voor u is? Start direct uw 60-daagse proefperiode en ontdek alle mogelijkheden.
Onvoldoende kennis om zelf rapportages te ontwikkelen? Maak dan gebruik van onze kant-en-klare rapportages.
De Power BI koppeling voor Exact Online kost slechts €9,99 per maand, per administratie.
Wat kunt u met de koppeling?
Met de Power BI koppeling voor Exact Online kunt u aan de slag met het ontwikkelen van uw eigen bedrijfsrapportages in Power BI. Visualiseer uw data, en creëer inzicht in de belangrijkste KPI’s.
- Project data
- Abonnement data
- Finance data
- Verkoop data
- Inkoop data
- Medewerkers data
- Relaties data
Bekijk hier gedetailleerd welke data we kunnen ophalen vanuit Exact Online.
Nóg sneller aan de slag?
Wilt u direct aan de slag met het analyseren van uw data in plaats van zelf een een Power BI rapportage te ontwikkelen? Maak dan gebruik van onze kant-en-klare Power BI rapportages. Door middel van onze rapportages heeft u binnen één dag inzicht in de belangrijkste KPI’s van uw organisatie, en kunt u direct starten met het analyseren hiervan. Benieuwd? Start direct uw proefperiode en probeer de rapportages 60 dagen vrijblijvend uit.
Beschikbare rapportages voor Exact Online
- Finance rapportage
- Liquiditeit rapportage
- Sales rapportage
- Projecten & uren rapportage
- MRP/Inkoop rapportage
- Abonnementen/SaaS rapportage
- HR rapportage
Meer informatie over de Power BI koppeling?
Bekijk dan onze veel gestelde vragen, neem vrijblijvend contact met ons op óf plan direct een kennismaking in met een van onze BI Specialisten om verder te praten over de mogelijkheden.